MAC ULTRA darbības diapazons

Martin MAC Ultra Performance un MAC Ultra Wash ir MARTIN Professional inženieru vērienīgākās iniciatīvas pēdējās desmitgades laikā. Sasniegts ambiciozs mērķis – radītas līdz šim spilgtākās Martin automatizētās gaismu iekārtas, kas iemieso pazīstamo Martin MAC inženierijas izcilību, uzticamību un stabilu veiktspēju.

Martin patentētais 1150 W LED gaismas avots ne tikai pārsteidz ar darba ražīgumu, bet, kas vēl svarīgāk - ir patīkamāks cilvēka acīm. Ierīce nodrošina bagātīgākas, košākas krāsas un dabiskākus ādas toņus, jo gaismas radīšanai tiek lietots lielāks sarkanās krāsas saturs un 6000K krāsu temperatūra labākam dienasgaismas balansam.

Leģendārā Martin krāsu jaukšanas sistēma piedāvā arī lineāru krāsu temperatūras kontroli no sākotnējās 6000K līdz 2850K. CTO seko līknei ļoti tuvu black body line, tādējādi samazinot green vai magenta krāsas nobīdi.LED gaismas avota minimālais kalpošanas laiks pārsniedz 50 000 stundas, un gaismas avots nodrošina vairāk nekā 90% no sākotnējās jaudas pēc 20 000 pilnas jaudas darbības stundām. Šie rādītāji kārtējo reizi apliecina Martin raksturīgo stabilo veiktspēju un reputāciju.

Pateicoties sarežģītajai dzesēšanas sistēmai, MAC Ultra darbojas ārkārtīgi klusu, kļūstot par veiksmīgu risinājumu teātros un TV pārraidēs, kā arī koncertturnejās. Iekārtas LED gaismas avota maksimalā jauda ir 1680 W, taču, lai saglabātu iekārtas veiktspēju ilgtermiņā, tiek lietoti tikai 70% no kopējās jaudas. Šī kombinācija nodrošina vizuālo izcilību un sirdsmieru visā produkta lietošanas laikā.

The Martin MAC Ultra is the flagship moving head from Martin and boasts benchmark output across its zoom range, a next generation framing system, higher definition optics and astoundingly low noise levels – perfect for the biggest live events or intimate theatres.

MAC ULTRA Performance

MAC Ultra Performance ir aprīkots ar  jauno 1150 W, 6000K patentēto LED gaismas avotu, kas spēj radīt 46 500 lūmenu lielu gaismas plūsmu. 50 000+ stundu gaismas avots nodrošina augstas izšķirtspējas aptumšošanu, strobēšanu un Martin’s Animotion™ efektu. Izsmalcinātā optiskā sistēma nodrošina 1:7 tālummaiņas diapazonu un precīzu fokusa vadību. Funkcijas ietver vienmērīgu krāsu sajaukšanu, mainīgu CTO, papildus krāsu un spektra korekcijas filtrus, Martin's Extended Framing sistēmu, divus rotējošus gobo diskus, animācijas disku, frost un prizmas efektus, kā arī panoramēšanu un slīpumu Pan un Tilt kustību. Tas lieliski darbosies gan koncertu un turneju iestudējumos, gan arī trokšņu jutīgā apraides vai teātra skatuves vidē.

MAC ULTRA WASH

MAC Ultra Wash ir visspilgtākā klājošās gaismas automatizētā iekārta, ko Martin jebkad izstrādājis. Pateicoties 1150 W, 6000 K LED gaismas avotam, tas nodrošina 63 500 lūmenus mērot 220 mm attālumā no priekšējās lēcas un ātru 1:10 tālummaiņas diapazonu. Pateicoties 50 000+ stundu gaismas avotam, jūs varat paļauties uz nemainīgu gaismas kvalitāti un jaudu vairākus turpmākos darba gadus. Ierīce ietver arī vienmērīgu krāsu sajaukšanu, mainīgu CTO, papildus krāsu un spektrālās korekcijas filtrus, motorizētu frost filtru, augstas izšķirtspējas aptumšošanu un strobēšanu. Ideāli piemērots turnejām, koncertiem, TV šoviem un citiem priekšnesumiem uz skatuves.