Schulz Kabel

Schulz Kabel ir svarīga mūzikas industrijas kabeļu un aksesuāru izcelsmes vieta. Kopš 1985. gada kompānija ir atstājusi virkni ļoti apmierinātu klientu. Vācijā tas ir viens no pieprasītākajiem nozares ražotājiem un vairumtirgotājiem. Ar sistemātisku darbu pie attīstīšanas un augstu fleksibilitāti kompānijas komanda nemitīgi strādā pie inovatīviem risinājumiem. Tādā veidā tiek apgūti jauni materiāli augstas kvalitātes nodrošināšanai.

Nepārprotami kompānijas produkcijas iezīmes, kas atspoguļojas visā produktu dažādībā, ir augsts kvalitātes līmenis, draudzīgums attiecībā pret dabu un pievilcīgā sabalansētība starp cenu un produktivitāti. Īpaši mūziķu sektorā Schulz Kabel ir pazīstams kā liela sortimenta dažādu kabeļu un aksesuāru ražotājs.

 

Oficiālā mājaslapa: http://www.schulz-kabel.de/

LSC Lights

With a 30 year heritage of designing, manufacturing and distributing leading edge Lighting Control Products for the entertainment market worldwide, LSC Lighting Systems has developed a highly regarded reputation for innovation, quality and reliability in any of its products it produces. This has been further exemplified by being awarded an "Australian Design Award", various industry product awards and more recently qualifying for "Product of Australia" status. The company is proud to be 100% Australian owned and continues to control its own destiny by investing in product development and manufacture within its own purpose built facilities located in the south east of Melbourne.

Since its inception in 1979, LSC has been at the forefront of industry pioneering; being a world leader in the introduction of digital communication with the DMX512 protocol; merging conventional and intelligent lighting control into the one platform; and leading the industry in the introduction of Remote Device Management (RDM) communications.

LSC has an extensive network of distributors and dealers, with outlets on all major continents and direct representation in over 40 countries. The LSC product range is extensive and covers diverse market sectors, such as live performances, traditional theatre, corporate theatre, worship, educational, television, film, exhibition and architectural lighting. Equally, the customer profile for LSC products is quite diverse, encompassing some of the world's best known Opera Houses and Theatres, major Touring Production companies, National television studios to local community theatres, schools and churches. Where you require good, reliable lighting control for your show - you will find the name LSC.

Oficiālā mājaslapa: http://www.lsclighting.com/?

EVE Audio

EVE Audio ir skaļruņu ražotājs no Berlīnes, Vācijas. Kompāniju dibināja un tās šobrīdējais īpašnieks ir Roland Stenz – liels kvalitatīva audio entuziasts ar ilgstošu pieredzi audio industrijā. Kompānija uztver savu produkciju kā integrētu sistēmu, kas attīstītās, izejot vairākus dažādus posmus: konceptu, dizainu, ražošanu, testēšanu un atkārtotu testēšanu līdz uzstādītā kvalitāte tiek sasniegta.

EVE Audio komanda arī pati izmanto saražotos produktus. Darbinieki ieklausās klientos, biznesa partneros un rūpējas par pēc-pārdošanas servisu.

Ar EVE Audio vienmēr būs viena lieta, par ko tā lietotājs var būt pilnībā pārliecināts. Viņam nekad nebūs jājūtas, it kā viņš būtu iegādājies “tikai produktu”. Lietotājs būs neskaitāmu precīzas inženierēšanas stundu rezultāta noslēdzošais posms.

 

Oficiālā mājaslapa: http://www.eve-audio.com/

Italian Stage

The new budget brand for sound systems products, has been created out of the vast experience that Proel has in this field. The use of the most advanced Research and Development processes, normally reserved for much higher end products, efficient and strictly controlled quality assurance, as well as a proven track record in ODM projects are just some of the elements characterizing the “budget/quality” mission of Italian Stage. An opportunity for anyone who needs a robust, reliable and extraordinary valuable sound system.

Oficiālā mājaslapa: http://www.italian-stage.com/

Yamaha Commercial Audio

Yamaha Commercial Audio Systems (YCAS) piedāvā pilnu integrēto profesionālo audio produktu komplektāciju, nodrošinot pilnus sistēmu risinājumus pārraidīšanai, skaņas pastiprināšanai, tūrēšanai, komerciāliem ierakstiem un pēcapstrādes un producēšanas tirgiem. YCAS piedāvā izsmeļošas produktu apmācības programmas saviem klientiem, aktīvu izplatītāju tīklu un 24/7 tehnisko atbalstu.

Music & Lights

Music & Lights misija ir attīstīt tehniskās zināšanas un inovācijas, lai nodrošinātu radošus risinājumus AVL high-tech nozarē. Kompānija ir jauna un dinamiska organizācija, kas apņēmusies attīstīt tirgu globālā līmenī.

Kompānija lepojas ar sasniegumiem, uz kuriem atsaucas visā pasaulē kā uz specifiskiem un atbilstošiem risinājumiem. Pateicoties pielietotajām radošajām tehnoloģijām, tā pievieno vērtību. Pastiprināta uzmanība tiek akcentēta uz kvalitāti, lietpratību un klientu servisu.

Music & Lights prioritārie zīmoli ir DAD, ProLights, ArchWork, ProTruss, ProAudio un GDE. Katrs no tiem ir attiecināms uz specifisku tirgus segmentu un atbilstošs profesionālam pielietojumam, piedāvājot mūsdienās vislabāk pieejamās opcijas.

Oficiālā mājaslapa: http://www.musiclights.it/

HK Audio

Pēdējo 20 gadu laikā HK Audio nosaukums ir kļuvis par augstākās kvalitātes dzīvo skaņas pastiprinošo sistēmu sinonīmu Eiropā. Vācijā ražotās sistēmas ir rezultāts ilgstošam darbam, nododoties vīzijai par perfektās skaņas nodrošināšanu.

Inženieri specializējas akustiskajā, analogajā un digitālajā elektronikā, savukārt mehāniķi strādā ciešā sadarbībā ar pieredzējušiem skaņas inženieriem, mūziķiem un muzikologiem, kas pielāgo skaņu katram HK Audio produktam, lai tā atbilstu cilvēka – klausītāja fizioloģijai.

Oficiālā mājaslapa: http://hkaudio.com/

JB Lighting

Quality is our top priority during the manufacture of our products. Since quality assurance is best achieved with own well-trained personnel we have decided to carry out as much production steps as possible on our premises. While final production and a small mechanical production facility were already set up right from the start of JB-lighting, further departments have been founded and expanded during the course of the last 20 years. The following sides provide you with an overview of our departments, machinery and production steps. At the end of each production step, all our products have to undergo quality control and functional testing.

Oficiālā mājaslapa: http://www.jb-lighting.de/

StageClix

StageClix is proud of its revolutionary products. We create new and required pro audio equipment technologies. Our engineers are trained in professional audio and have a passion to make things better. We have our own manufacturing plant in the USA!

Oficiālā mājaslapa: http://stageclix.eu/

A.D.J. Supply

Kopš kompānijas pirmsākumiem 1985. gadā gaismošanas produkcijas piegādātaja lomā Losandželosā, Kalifornijā, bāzētā ADJ Grupa ir pārvērtusies diversificētā globālā uzņēmumā. ADJ Grupa sevī ietver veselas piecas veiksmīgas kompānijas: American DJ, Elation Professional Lighting, Acclaim Lighting, American Audio un Global Truss. Visas kopā šīs kompānijas nodrošina gaismas, audio un skatuves uzstādīšanas produktus naktsklubiem, disko, mobilajiem izklaidētājiem, mūzikas grupām, koncerttūrēm, teātru producēšanai, TV šoviem, kruīza kuģiem, baznīcām, tirdzniecības izstādēm, arhitektūras objektiem un citur.

Oficiālā mājaslapa: http://www.adj.com/

Audix Microphones

Kopš kompānijas darbības sākuma 1984. gadā Audix misija paliek nemainīga: dizainēt, projektēt un ražot augstas veiktspējas inovatīvus mikrofonus un aksesuārus. Gadu pēc gada Audix microphones tiek atpazīti kā inovatīva dizaina, augstas veiktspējas, kvalitātes, izturības un vērtības produkti.

Audix ir apņēmies pacelt tehnoloģijas ražošanas latiņas vēl augstāk. No koncepta līdz tā izpildei izpētes un produkta izstrādes komanda kombinācijā ar uz vietas esošo ražotni ļauj kompānijai nodrošināt produktus, kas izstrādāti Audix Vilsonvillas un Oregonas ofisos. Tiecoties uz tādu produktu izstrādi, kas pārspēj potenciālo klientu ekspektācijas, Audix turpina nepārtraukti attīstīties.

Audient

With a proud heritage of award winning audio excellence, Audient continues to develop innovative products for the professional audio industry. Audient are recognised worldwide for delivering high quality products designed with users working preferences in mind and which, most importantly deliver outstanding audio quality at affordable prices. Audient operates from its headquarters in Hampshire, England.

Oficiālā mājaslapa: https://audient.com/

Bricasti

Bricasti Design ir neliela, ASV Masačūsetsas štatā bāzēta elektronikas kompānija, kas specializējas augstākās klases digitālo produktu ražošanā. Kompānija pazīstama ar sekojošiem produktiem: M7 Reverb, M10 Remote, M7M Reverb, M1 Stereo DAC, M28 Amplifier.

Kamēr pašam uzņēmumam nav salīdzinoši garš atsauču saraksts, jo tas darbojas kopš 2004. gada, cilvēkiem, kas dibinājuši kompāniju, pavisam noteikti ir. Šīs personas strādājušas kopā ar tādiem ievērojamiem vārdiem kā Lexicon un Mark Levinson.

Oficiālā mājaslapa: http://www.bricasti.com/

Stagetec

Stage Tec, pilnā nosaukumā “Stage Tec Entwicklungsgesellschaft für professionelle Audiotechnik GmbH”, ir neatkarīga kompānija, kas bāzēta Vācijas galvaspilsētā Berlīnē un specializējas digitālās audio tehnoloģijas dizainēšanā un ražošanā. Tās galvenie produkti ir routing sistēmas NEXUS un NEXUS STAR un profesionālās mikserpultis AURUS, CRESCENDO, AURATUS, ON AIR 24 un ON AIR flex.

Kompānija Stage Tec atpazīstama kā viens no vadošajiem pionieriem laika posmā, kad notiek pāreja no analogās uz digitālo audio tehnoloģiju. Pateicoties ilgstošai izpētei un attīstībai, kompānija ir radījusi tirgus jaunievedumus.

Oficiālā mājaslapa: http://www.stagetec.com/en/

Sonarworks

Sonarworks started off in 2012 when two music lovers met a scientist. A perfect storm of acoustic know-how and passion for good sound became the software that's currently transforming sound monitoring.
Every member of the Sonarworks team makes sure that the progress behind our products constantly marches onward but the passion burns constant.

Oficiālā mājaslapa: https://www.sonarworks.com/

Neumann

Many products introduced in the history of the company have become milestones of professional audio technology. It is no accident that when listing their equipment, audio studios almost always put Neumann microphones at the top of the list – they are a recognized sign of a highly professional operation.

Oficiālā mājaslapa: https://en-de.neumann.com/

Winwood

Kompānija Winwood ir dibināta 2008. gadā, ar mērķi projektēt un ražot skatuves mehānikas elementus - trīšus, vinčas, skatuvju priekškara mehānismus, stuprinājumus u.c.

Winwood izmanto savu daudzu gadu pieredzi skatuves mehānismu projektēšanas un izbūves jomā. Kompānijas mērķis ir piedāvāt saviem klientiem labāko cena - kvalitāte attiecību. Tajā pašā laikā saviem izstrādājumiem netiek pieļauti kompromisi kvalitātes un lietošanas drošības ziņā. Projektēšanā tiek izmantotas mūsdienīgākās metodes un programmnodrošinājums.

Ļoti svarīga ir individuāla pieeja katram projektam, tādēļ Winwood izstrādājumiem paredzēta dažādas komplektācijas iespēja atkarībā no pasūtītāja vēlmēm. Winwood izstrādājumi projektēti un izgatavoti saskaņā ar atbilstošajiem standartiem un marķēti ar CE zīmi.

Oficiālā mājaslapa: http://www.winwood.lv/

Sennheiser

Pateicoties vācu inženierijai, dekādēs balstītai profesionāla biznesa pieredzei un inovatīviem risinājumiem, Sennheiser paliek uzticīgs skaņai un uzstāda jaunus austiņu, mikrofonu un integrēto sistēmu standartus.

Sennheiser pircēji visā pasaulē saņem augstas kvalitātes austiņas, mikrofonus un vispārējus audio risinājumus, kompānijas uzticamo servisu, kā arī personāla atsaucību. Visu nozaru klientiem – mūziķiem, DJ, pilotiem, zinātniekiem, skaņas inženieriem vai arī vienkārši prasīgiem mūzikas klausītājiem – Sennheiser pārstāv premium klases produktus, kas ir skaņas kvalitātes un netraucētas klausīšanās pamatnosacījums.

Oficiālā mājaslapa: http://en-de.sennheiser.com/

GLP

Founded by Udo Künzler in 1994 and headquartered in Karlsbad in Southern Germany, GLP (German Light Products GmbH) is a leading manufacturer of cutting edge lighting technology equipment and remains at the forefront of LED technology within the entertainment lighting sector.

The company’s award-winning X4 series has become a standard around the world, specified by top LDs for its versatile and packed feature set. Constantly expanding its product range, GLP is committed to bringing environmentally friendly lighting technology to designers without expecting them to compromise in their artistic expectations.

In 2009, GLP purchased the German video company G-LEC and increased its global presence by establishing a subsidiary in Los Angeles, USA, and in Hong Kong the following year. Entering the current decade GLP continued to expand its horizons by setting up a new Nordic office, based in Sweden.

DTS

Over the last year, DTS has gone through an extraordinary evolution completely renovating its core product lines and focusing its design and production on dynamic lighting for entertainment and architectural applications. Today DTS distributes its projectors in more than 70 Countries all over the world.

Oficiālā mājaslapa: https://dts-lighting.it/

Reflector Audio

Reflector Audio team truly loves music and strives to create loudspeakers to reproduce music in its purest form - alive and powerful.
Every single loudspeaker, crafted by Reflector Audio, combines sophisticated expertise and meticulous attention to detail to ensure unparalleled, repeatable and stable performance. Every Reflector loudspeaker goes through a relentless all-around quality control, rigorous system tuning and a final manual assembly process.

We care about every Reflector Audio customer, and it is our contention that our each customer is entitled a special treatment. We deliver full range of the highest quality solutions to ensure the customer’s complete satisfaction, be it our standard line of products or bespoke solutions.

Reflector Audio MONO DI is a single channel active direct box. Its unique circuit design allows to achieve exceptional sonic quality and ensures compatibility with broader range of music instruments. Additional functionality offers more options for proper input and output level matching which is essential to keep distortions low, preserve great sound quality at various input levels without overloading mixing desk or audio interface inputs.

Ultra high input impedance of MONO DI ensures perfect conditions especially for instruments with passive and piezo electronics. Low output impedance allows to keep the quality in tact with any cable lenght.

Oficiālā mājaslapa: http://www.reflector.audio/index.html

L-Acoustics

L-Acoustics audio sistēmas piešķir savu unikālo skaņu raksturojošo iezīmi virknei instalāciju teātros, kongresu namos, sporta arēnās, piemiņas vietās un atrakciju parkos, kā arī nodrošina apskaņošanu lielākajai daļai galveno pasaules līmeņa notikumu kopš WST līnijas papildinājuma 1992. gadā. Tam seko piedalīšanās Ziemas Olimpisko Spēļu īstenošanā Sočos, uzstādot jauno K2 līniju, un citas prestižas konferences. Kompānija izsaka pateicību lietotājiem visā pasaulē un sertificētajiem provaideriem 60 valstīs par uzticību un nodošanos, ko viņi izrādījuši L-Acoustics.

Oficiālā mājaslapa: http://www.l-acoustics.com/

Waves

Waves is the world’s leading developer of audio plugins and signal processors for the professional and consumer electronics audio markets.

Heard on hit records, major motion pictures, and popular video games worldwide, Waves’ cutting-edge software and hardware processors are used in every aspect of audio production, from tracking to mixing to mastering, broadcast, live sound, and more.

Waves offers Native and SoundGrid audio plugins in VST, TDM, RTAS, and AU formats for Pro Tools, Logic, Cubase, Ableton and other popular hosts.

Oficiālā mājaslapa: https://www.waves.com/

Absen

Absen has ranked first in exporting LED displays among Chinese LED display manufacturers for 7 years in a row.

There are over 30,000 successful customer references from 120+ countries and regions, Absen LED displays are shining in outdoor advertising billboards / business centers/ shopping malls / sport stadiums / indoor & outdoor stages / exhibitions / TV stations / traffic signs and so on. 

At present Absen has over 1,000 employees, and the new optoelectronic industrial park covering an area of 238,964.48 sq.m. 
 
Now Absen is controlling several companies, one of which is Viss Lighting a global leading LED display manufacturer and solution provider.